DARBS TIRDZNIECĪBAS UN RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU NOLIKTAVĀS
  • lv
  • ru

Porto

DARBS TIRDZNIECĪBAS UN RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU NOLIKTAVĀS

Vieta: Profesionālā vidusskola “Victoria”, Rīga (Meža iela 3)
Studiju apjoms: 160 stundas
Studiju ilgums: 4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 40,00 EUR (10% no pilnās studiju maksas 400 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Rūpējies par produkciju savā noliktavā kā baņķieris par naudu Šveices bankā. Saglabā tev uzticēto mantu nemainīgā kvalitātē, lai spētu to atkal izsniegt gandrīz vai labāku nekā tā saņemta.

Loģisku loģistikas docētāju pavadībā seko produkcijai pa noliktavas ejām no saņemšanas brīža līdz izsniegšanai. Iepazīsti noliktavas funkcijas, saimniecības sistēmas un to nozīmi tirdzniecības un ražošanas uzņēmumu darbībā. Uzzini par IT funkcijām noliktavas darba sekmēšanā un informācijas plūsmas piegādes ķēdēm. Palūkojies uz kravas jēdzienu no teorētiskās puses, lai mācētu palūkoties uz kravu un apsaimniekot to no praktiskās puses.

Koncentrējoties uz produkcijas pienācīgu aprūpi, nepalaid garām informāciju par noliktavas aprīkojuma, iekārtu un tehnoloģiju nozīmi.

Ja esi noliktavas darbinieks, vēlies izprast sava uzņēmuma noliktavu funkcijas un iespējas vai uzcelt vispraktiskāko, vispārdomātāko un vispieprasītāko noliktavu Latvijā, nāc pie mums apgūt, kā risinās darbs tirdzniecības un ražošanas uzņēmumu noliktavās.

Studiju kursa apraksts