Ziņas
  • lv
  • ru

Porto

Ziņas

Palidoja vasara! Ir klāt laiks atkal tikties "Victoria"! Gaidīsim musu foršākos un jaukākos jauniešus 2.septembrī pl.11.00 kā vienmēr pie apaļās ēkas! Pirmkursnieki! Visiem ir nosutīts aicinājums Mykoob e-vidē, ja nevarat atrast, pameklējiet "spamā", ja nav, rakstat: [email protected]

26

augustā

2019

SkillsLatvia 2019

Noguruši un ļoti laimīgi....noslēdzies SkillsLatvia2019. Prasmju konkursā "Viesu uzņemšana" programmas "Viesnīcu pakalpojumi" 4.kursa studente Laura Marija Gusarova izcīnīja trešo vietu, bet prasmju konkursā "Transporta pārvadājumi" otro vietu ieguva programmas "Telemehānika un loģistika" 2.kursa students Krists Granateks! Milzīgs paldies jums par ieguldījumu, optimismu un enerģiju! Programmas "Interjera dizains" 4.kursa studente Gutberga Ketija un programmas "Multimediju dizains" 3.kursa students Illarions Medvedevs - jūs bijāt lieliski, parādot savas prasmes un zināšanas nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā! Jūs visi esat uzvarētāji! Aivars Helde, Galina Prosvirova, Inese Ozola, Jelena Jaņicka, Irina Kričalo, Leonids Kremers paldies par jauniešu iedvesmošanu, atbalstīšanu un konsulēšanu. Mēs lepojamies ar jums!!!

10

maijā

2019

Atvērto durvju dienas 2019.gadā

Nāc uz Profesionālās vidusskolas „Victoria” atvērto durvju dienu un pārliecinies, ka iegūt pieprasītu un prestižu profesiju var jau vidusskolā!

Atvērto durvju dienas 2019.gadā:

Skolas prezentācijas latviešu valodā:

16.martā plkst. 14.00
27.aprīlī plkst. 14.00
16.maijā plkst. 18.00
1.jūnijā plkst. 14.00

Skolas prezentācijas krievu valodā:

16.martā plkst. 12:00
27.aprīlī plkst.12:00
15.maijā plkst. 18:00
1.jūnijā plkst. 12:00

 

No 1. līdz 3.martam Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies ikgadējā izglītības izstāde „SKOLA 2019”

 

kur būs iespējams uzzināt vairāk par skolas mācību programmām, mācību procesu, aktivitātēm un aktualitātēm, uzņemšanas procesu un aprunāties ar mūsu skolas studentiem no dažādām mācību programmām.

Skolas piedāvāto programmu klāsts sastāv no darba tirgū pieprasītām, radošām un mūsdienīgām profesijām, kas ir aizraujošas mūsdienīgiem jauniešiem. Skolas vide, pasniedzēju sastāvs un dažādās iespējas un priekšrocības, ko sniedz skola saviem studentiem, piesaista jauniešus no Latvijas un ārvalstīm jau 11.gadus. Starp citu mūsu skolu var uzskatīt par visprogresīvāko skolu Latvijā – to pierāda gan strauji augošais studentu skaits, gan izcilie rezultāti, gan absolventu sasniegumi. Nav noslēpums, ka Profesionālā vidusskola „Victoria” visus pastāvēšanas gadus bez izņēmumiem ir atzīta par labāko profesionālo skolu Latvijas skolu reitingā, ko rīko fonds „Draudzīgais aicinājums”, kur skolas tiek sarindotas pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. Profesionālajā vidusskolā „Victoria” valda nepiespiesta un starptautiska atmosfēra, jo pie mums nāk mācīties ne tikai dažādu Latvijas skolu 9.klašu absolventi, bet arī jaunieši no citām valstīm.

 

Nāc un pārliecinies pats!

15

janvāris

2019

15

janvāris

2019
17

oktobrī

2018

Student!

Nepalaid garām savu iespēju un piesakies Erasmus+ vasaras praksēm Itālijā, Spānijā un Protugālē!

Vairāk šeit...

2

marts

2018

Atvērto durvju dienas 2018.gadā

Nāc uz Profesionālās vidusskolas „Victoria” atvērto durvju dienu un pārliecinies, ka iegūt pieprasītu un prestižu profesiju var jau vidusskolā!

Atvērto durvju dienas 2018.gadā:

Skolas prezentācijas latviešu valodā:

10.martā pl.14.00
21.aprīlī pl.14.00
18.maijā 18.00
8.jūnijā 18.00

Skolas prezentācijas krievu valodā:

10.martā plkst. 12:00
21.aprīlī plkst.12:00
17.maijā plkst. 18:00
7.jūnijā plkst. 18:00

 

No 23. līdz 25.februārim Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies ikgadējā izglītības izstāde „SKOLA 2018”

 

kur būs iespējams uzzināt vairāk par skolas mācību programmām, mācību procesu, aktivitātēm un aktualitātēm, uzņemšanas procesu un aprunāties ar mūsu skolas studentiem no dažādām mācību programmām.

Skolas piedāvāto programmu klāsts sastāv no darba tirgū pieprasītām, radošām un mūsdienīgām profesijām, kas ir aizraujošas mūsdienīgiem jauniešiem. Skolas vide, pasniedzēju sastāvs un dažādās iespējas un priekšrocības, ko sniedz skola saviem studentiem, piesaista jauniešus no Latvijas un ārvalstīm jau 10.gadu. Starp citu mūsu skolu var uzskatīt par visprogresīvāko skolu Latvijā – to pierāda gan strauji augošais studentu skaits, gan izcilie rezultāti, gan absolventu sasniegumi. Nav noslēpums, ka Profesionālā vidusskola „Victoria” visus pastāvēšanas gadus bez izņēmumiem ir atzīta par labāko profesionālo skolu Latvijas skolu reitingā, ko rīko fonds „Draudzīgais aicinājums”, kur skolas tiek sarindotas pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. Profesionālajā vidusskolā „Victoria” valda nepiespiesta un starptautiska atmosfēra, jo pie mums nāk mācīties ne tikai dažādu Latvijas skolu 9.klašu absolventi, bet arī jaunieši no citām valstīm.

 

Nāc un pārliecinies pats!

10

februārī

2018